Sportovní klub TAK Hellas Brno uspořádal již XVIII. klubový ples. Pořádal jej nejen pro své přátele, zápasníky, vzpěrače, rodiče žáků sportovních tříd a učitele ZŠ Horácké náměstí, ale pro všechny, kteří brzy po Vánocích nelenili oprášit taneční boty a společenský oděv a přišli 4. ledna 2019 do kulturního centra Sýpka.
Ples začal tradičně vystoupením mladých členů klubu, mezi které patří i žáci naší školy, poté následovalo předávání ocenění za rok 2018. Samozřejmě nechyběla malá ani velká tombola, občerstvení, zábava na tanečním parketu i mimo něj. Výtěžek z akce bude použit na činnost sportovního klubu.
Učitelé naší školy se přišli v hojném počtu nejen pobavit a společně strávit večer, ale také podpořit naše žáky během vystoupení zápasníků. Děkujeme organizátorům a věříme, že hojná účast a naše spokojenost s letošním ročníkem jim bude motivací pro uspořádání dalšího setkání.

Mgr. Michaela Albrechtová
ZŠ Horácké náměstí