Přijďte si s námi popovídat na Odpoledne se Spolkem Za zdravé Řečkovice
Srdečně zveme všechny Řečkováky na již tradiční Odpoledne se Spolkem Za zdravé Řečkovice. Konat se bude v parku na Palackého náměstí v neděli 27. května od 14:00. Dozvíte se zde o situaci kolem plánované revitalizace Palackého náměstí, projektech participativního rozpočtu v naší městské části nebo krátkou historii řečkovického sídliště. Mimo to s vámi rádi podiskutujeme o tom, co vás v naší městské části těší, případně, co byste rádi zlepšili, uslyšíte i podrobnější informace o naší činnosti. Hlavní je ovšem strávit příjemné odpoledne ve společnosti lidí, kteří v Řečkovicích žijí, chtějí o naši městskou část pečovat a také naslouchat občanům a jejich podnětům pro zlepšení životní úrovně a životního prostředí. K tomu všemu vám zahraje živá hudba (skupina Got Some) a bude připraven drobný program pro děti.
Za Spolek Za zdravé Řečkovice Česlav Ulrich a Ondřej Štaud